Izvor na DIN tračnici 100W 24V HDR-100-24N
Code: 13037
Not rated Rating details
Na zalihi
AC-DC ultra tanko napajanje na DIN tračnici ; Ulazni napon 85-264VAC; 24VDC izlaz na 4.2a;
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Meanwell LED trake
Warranty: 2 godine
Dimenzije: 70x90x54,5mm
Izlazna struja: 3,83A