LPV-100-24 LED napajanje
Code: 13033
Not rated Rating details
LPV-100-24 LED napajanje
Na zalihi
Uključeni napon Izvor znači dobro za LED primjene s visokom IP67 zaštitom.
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: LED trake
Warranty: 2 godine
Dimenzije: 190x52x37mm
Izlazna struja: 12V 0~16.00A, 4,2A
Izlazni napon: 24V
Robni kod: 8504408290
Ulazni napon: 90~305V AC, 127~431V DC